Succes pe termen lung cu strategii câştigătoare - înregistrează-te gratuit!

Cele mai bune strategii Dacă ştii să aplici strategiile corecte, pokerul devine un joc simplu. Autorii noştri te vor învăţa pas cu pas cum să ai succes în poker.

Cei mai buni profesori Învaţă alături de jucători de succes din toată lumea prin sesiunile de coaching live şi discuţiile de pe forum.

Bani gratis pentru poker PokerStrategy.com nu costă nimic şi chiar mai mult de atât, îţi oferă bani gratis pentru poker.

Eşti deja membru PokerStrategy.com? Autentifică-te acum

Alătură-te PokerStrategy.com!

BANI GRATIS

Play poker for free

50$ bani gratis pentru fiecare membru nou, pentru a juca fără depozit

Înscrie-te gratuit!

TRAINING GRATUIT

Learn to play poker

Învaţă să câştigi cu ajutorul instructorilor de top, clipurilor gratuite şi articolelor noastre

Înscrie-te gratuit!

UNELTE GRATUITE

Get free poker tools

Adu-ţi jocul la un alt nivel cu ajutorul uneltelor noastre gratuite de pokerÎnscrie-te gratuit!

SUCCES ÎN POKER

Join the worlds largest poker community

Construieşte-ţi cariera cu ajutorul experienţei celei mai mari şcoli şi comunităţiÎnscrie-te gratuit!

PokerStrategy.com » Comunitatea PokerStrategy.com » Lounge » Rezolutie monitor
Ultimul mesaj | Primul mesaj necitit Adaugă subiectul la favorite
Du-te la sfârşitul paginii Rezolutie monitor
Autor
Mesaj « Subiectul anterior | Următorul subiect »
silviugeorge93
Bronz
Bronz

Data înregistrării: 22.09.2011

Iniţiatorul subiectului Subiect iniţiat de $starter
Rezolutie monitor

buna ziua
am cumparat acuma ceva timp acest monitor http://www.mediagalaxy.ro/televizor-led-...

Am rezolutia de 1600 x 1200 si nu pot da rezolutia mai mare
iar peste tot scrie ca suporta 1920 x 1080

am aceasta placa video
http://www.emag.ro/placa-video-sapphire-...

am conectat pc cu monitoru doar prin cablul albastru
http://arch9.okr.ro/auctions.v3/700_700/...

ce ar trebui sa fac (driverele toate is instalate nicio problema)
Mesaj nou 24.09.2012 16:40 Caută mesaje publicate de silviugeorge93 Adaugă pe silviugeorge93 în lista de prieteni
quickone
Argint
Argint

Data înregistrării: 22.01.2011

Eu cred ca doar de la drivere ai aceasta problema, ai instalat sigur driverele bune?

Număr editări al acestui mesaj - 1 , ultima dată editat de quickone: 17:12 24.09.2012.

Mesaj nou 24.09.2012 17:11 Caută mesaje publicate de quickone Adaugă pe quickone în lista de prieteni
rullerRO
Bronz
Bronz

Data înregistrării: 12.10.2008

eu cred ca la 900ron tv-ul acela nu are full hd )

Număr editări al acestui mesaj - 2 , ultima dată editat de rullerRO: 17:34 24.09.2012.

Mesaj nou 24.09.2012 17:31 Caută mesaje publicate de rullerRO Adaugă pe rullerRO în lista de prieteni
rullerRO
Bronz
Bronz

Data înregistrării: 12.10.2008

fara sa glumesc la carfur acum 1luna am vazut un tv marca necunoscuta 61cm pe el scria HD dar la descrierea produsului aparea FULL HD , incearca pe alte pc-uri vezi daca duce
Mesaj nou 24.09.2012 17:41 Caută mesaje publicate de rullerRO Adaugă pe rullerRO în lista de prieteni
silviugeorge93
Bronz
Bronz

sa rezolvat cu un cablu hdmi etc 21 de lei
multumesc de raspunsuri
rullerRO chiar e fain monitoru vede super toate ok
nu aveam acel cablu inclus si nu aveam de unde stii
bafta la mese
Mesaj nou 24.09.2012 21:02 Caută mesaje publicate de silviugeorge93 Adaugă pe silviugeorge93 în lista de prieteni
mahoarca
Bronz
Bronz

Data înregistrării: 20.09.2007

Nu mai inteleg.
Pe TV-ul asta il folosesti drept monitor? Am auzit ca n-ar fi recomandat sa joci poker pe TV-uri, ca sunt mesele statice si se strica...
Joci bine pe el? Pe ce site? Cate mese?
Mesaj nou 24.09.2012 22:48 Caută mesaje publicate de mahoarca Adaugă pe mahoarca în lista de prieteni
cleoclaudiu
Moderator
Moderator

Data înregistrării: 13.04.2010

Citează:
Publicat iniţial de mahoarca
Nu mai inteleg.
Pe TV-ul asta il folosesti drept monitor? Am auzit ca n-ar fi recomandat sa joci poker pe TV-uri, ca sunt mesele statice si se strica...
Joci bine pe el? Pe ce site? Cate mese?

E televizor LED. Astea pot fi folosite cu succes ca si monitor.

Problema de care spui tu este la TV-urile cu plasma, la care daca pui o imagine statica si o lasi acolo juma' de ora dupa aia se va vedea in permanenta acea imagine pe fundal.

Sa nu incercati acasa!
Mesaj nou 24.09.2012 23:14 Caută mesaje publicate de cleoclaudiu Adaugă pe cleoclaudiu în lista de prieteni
silviugeorge93
Bronz
Bronz

mahoarca
pai la rezolutia de 1600x1200 am jucat pe pokerstars.fr 12 mese si se vedeau destul de ok
nu cred ca ar fi vreo problema + niciun monitor nu e perfect depinde putin de noroc
cele lcd au probleme astea led nu prea
nu prea ma pricep l am cumparat la recomandare cuiva pret calitate eu l am cumparat la 750 de lei promotie altex cat o tine sa tina 2-3 ani si sa fie sanatos next cred ca daca nu se strica el oricum il schimb in timpul asta se poate intampla orce
bafta la mese
Mesaj nou 25.09.2012 01:57 Caută mesaje publicate de silviugeorge93 Adaugă pe silviugeorge93 în lista de prieteni
iplesanu
Bronz
Bronz

Data înregistrării: 27.02.2011

La pretul care l-ai platit este inclusa si garantia sau garantia o platesti separat ?????
Mesaj nou 25.09.2012 16:27 Caută mesaje publicate de iplesanu Adaugă pe iplesanu în lista de prieteni
silviugeorge93
Bronz
Bronz

769 de lei 2 ani garantie pomana
acuma sa scumpit e 850=900

http://www.altex.ro/televizor-led-hitach...

cred ca garantia aia in plus e pe langa astea 2 ani da mie nu mi sa spus nimic acuma cateva luni

Număr editări al acestui mesaj - 1 , ultima dată editat de silviugeorge93: 16:36 25.09.2012.

Mesaj nou 25.09.2012 16:35 Caută mesaje publicate de silviugeorge93 Adaugă pe silviugeorge93 în lista de prieteni
iplesanu
Bronz
Bronz

Data înregistrării: 27.02.2011

Citează:
Publicat iniţial de silviugeorge93
769 de lei 2 ani garantie pomana
acuma sa scumpit e 850=900
,,,,i

Doua magazine diferite!!!! fish p fish p
Mesaj nou 26.09.2012 07:15 Caută mesaje publicate de iplesanu Adaugă pe iplesanu în lista de prieteni
« Subiectul anterior | Următorul subiect » | Adaugă subiectul la favorite
Treci la:
PokerStrategy.com » Comunitatea PokerStrategy.com » Lounge » Rezolutie monitor