Învaţă poker online la PokerStrategy.com
Alătură-te PokerStrategy.com!

BANI GRATIS

Play poker for free

45$ bani gratis pentru fiecare membru nou, pentru a juca fără depozit

Înscrie-te gratuit!

TRAINING GRATUIT

Learn to play poker

Învaţă să câştigi cu ajutorul instructorilor de top, clipurilor gratuite şi articolelor noastre

Înscrie-te gratuit!

UNELTE GRATUITE

Get free poker tools

Adu-ţi jocul la un alt nivel cu ajutorul uneltelor noastre gratuite de pokerÎnscrie-te gratuit!

SUCCES ÎN POKER

Join the worlds largest poker community

Construieşte-ţi cariera cu ajutorul experienţei celei mai mari şcoli şi comunităţiÎnscrie-te gratuit!

PokerStrategy.com » Platforme poker » Full Tilt Poker » cum se schimba ora
Ultimul mesaj | Primul mesaj necitit Printează pagina | Adaugă subiectul la favorite
Subiectul este închis
Du-te la sfârşitul paginii cum se schimba ora
Autor
Mesaj « Subiectul anterior | Următorul subiect »
peicea
Bronz

Data înregistrării: 16.05.2010

cum se schimba ora Răspunde acestui mesaj Publică raspuns cu citat: Editează/Şterge mesaj Raportează acest mesaj moderatorului       Du-te la începutul paginii

Salut!
Am intrat de curand pe Tilt Poker si nu am gasit de unde se schimba ora.
Va rog sa ma ajutati.
Mesaj nou 05.06.2010 18:16 peicea este off-line Caută mesaje publicate de peicea Adaugă pe peicea în lista de prieteni
Danieluq
Bronz

Data înregistrării: 19.01.2010

Răspunde acestui mesaj Publică raspuns cu citat: Editează/Şterge mesaj Raportează acest mesaj moderatorului       Du-te la începutul paginii

Nu cred ca poti sa schimbi ora pe Full Tilt. Este ora server-ului si in functie de ea se afiseaza si orele pentru turnee, events s.a.m.d

S-ar putea sa gresesc totusi.

Mesaj nou 05.06.2010 20:28 Danieluq este off-line Caută mesaje publicate de Danieluq Adaugă pe Danieluq în lista de prieteni
kasse1982
Moderator

Data înregistrării: 08.10.2009

Răspunde acestui mesaj Publică raspuns cu citat: Editează/Şterge mesaj Raportează acest mesaj moderatorului       Du-te la începutul paginii

Ai dreptate Daniel, nu se poate schimba ora pe FullTilt Poker. FullTilt foloseste ora serverului si nu permite schimbarea ei.

Pentru mai multe informatii, te rugam sa contactezi departamentul de suport de pe FullTilt Poker.

Bafta!

Mesaj nou 06.06.2010 03:04 kasse1982 este off-line Caută mesaje publicate de kasse1982 Adaugă pe kasse1982 în lista de prieteni
Dana
Bronz

Data înregistrării: 27.10.2009

RE: cum se schimba ora Răspunde acestui mesaj Publică raspuns cu citat: Editează/Şterge mesaj Raportează acest mesaj moderatorului       Du-te la începutul paginii

Citează:
Publicat iniţial de peicea
Salut!
Am intrat de curand pe Tilt Poker si nu am gasit de unde se schimba ora.
Va rog sa ma ajutati.

Bună,

După cum ţi s-a răspuns mai sus, nu poţi schimba ora, dar e bne de ştiut că diferenţa dintre ora ET (Eastern Time) şi ora României este de +7. Adică 06.00 ET e ora 13.00 în România.

Baftă!
Dana

Mesaj nou 06.06.2010 11:38 Dana este off-line Caută mesaje publicate de Dana Adaugă pe Dana în lista de prieteni
« Subiectul anterior | Următorul subiect » | Adaugă subiectul la favorite
Treci la:
Subiectul este închis
PokerStrategy.com » Platforme poker » Full Tilt Poker » cum se schimba ora