Succes pe termen lung cu strategii câştigătoare - înregistrează-te gratuit!

Cele mai bune strategii Dacă ştii să aplici strategiile corecte, pokerul devine un joc simplu. Autorii noştri te vor învăţa pas cu pas cum să ai succes în poker.

Cei mai buni profesori Învaţă alături de jucători de succes din toată lumea prin sesiunile de coaching live şi discuţiile de pe forum.

Bani gratis pentru poker PokerStrategy.com nu costă nimic şi chiar mai mult de atât, îţi oferă bani gratis pentru poker.

Eşti deja membru PokerStrategy.com? Autentifică-te acum

Alătură-te PokerStrategy.com!

BANI GRATIS

Play poker for free

50$ bani gratis pentru fiecare membru nou, pentru a juca fără depozit

Înscrie-te gratuit!

TRAINING GRATUIT

Learn to play poker

Învaţă să câştigi cu ajutorul instructorilor de top, clipurilor gratuite şi articolelor noastre

Înscrie-te gratuit!

UNELTE GRATUITE

Get free poker tools

Adu-ţi jocul la un alt nivel cu ajutorul uneltelor noastre gratuite de pokerÎnscrie-te gratuit!

SUCCES ÎN POKER

Join the worlds largest poker community

Construieşte-ţi cariera cu ajutorul experienţei celei mai mari şcoli şi comunităţiÎnscrie-te gratuit!

PokerStrategy.com » Platforme poker » Full Tilt Poker » cum se schimba ora
Ultimul mesaj | Primul mesaj necitit Adaugă subiectul la favorite
Subiectul este închis
Du-te la sfârşitul paginii cum se schimba ora
Autor
Mesaj « Subiectul anterior | Următorul subiect »
peicea
Bronz
Bronz

Data înregistrării: 16.05.2010

Iniţiatorul subiectului Subiect iniţiat de $starter
cum se schimba ora

Salut!
Am intrat de curand pe Tilt Poker si nu am gasit de unde se schimba ora.
Va rog sa ma ajutati.
Mesaj nou 05.06.2010 17:16 Caută mesaje publicate de peicea Adaugă pe peicea în lista de prieteni
Danieluq
Bronz
Bronz

Data înregistrării: 19.01.2010

Nu cred ca poti sa schimbi ora pe Full Tilt. Este ora server-ului si in functie de ea se afiseaza si orele pentru turnee, events s.a.m.d

S-ar putea sa gresesc totusi.
Mesaj nou 05.06.2010 19:28 Caută mesaje publicate de Danieluq Adaugă pe Danieluq în lista de prieteni
kasse1982
Bronz
Bronz

Data înregistrării: 08.10.2009

Ai dreptate Daniel, nu se poate schimba ora pe FullTilt Poker. FullTilt foloseste ora serverului si nu permite schimbarea ei.

Pentru mai multe informatii, te rugam sa contactezi departamentul de suport de pe FullTilt Poker.

Bafta!
Mesaj nou 06.06.2010 02:04 Caută mesaje publicate de kasse1982 Adaugă pe kasse1982 în lista de prieteni
Dana
Bronz
Bronz

Data înregistrării: 27.10.2009

RE: cum se schimba ora

Citează:
Publicat iniţial de peicea
Salut!
Am intrat de curand pe Tilt Poker si nu am gasit de unde se schimba ora.
Va rog sa ma ajutati.

Bună,

După cum ţi s-a răspuns mai sus, nu poţi schimba ora, dar e bne de ştiut că diferenţa dintre ora ET (Eastern Time) şi ora României este de +7. Adică 06.00 ET e ora 13.00 în România.

Baftă!
Dana
Mesaj nou 06.06.2010 10:38 Caută mesaje publicate de Dana Adaugă pe Dana în lista de prieteni
« Subiectul anterior | Următorul subiect » | Adaugă subiectul la favorite
Treci la:
Subiectul este închis
PokerStrategy.com » Platforme poker » Full Tilt Poker » cum se schimba ora